
Colombo eettafel

Ronde eettafel uitgevoerd in massief kikarhout blad met diameter 150cm incl. metalen kruispoot.
1199 € XooonLevertijd: 20 werkdagen of meer
Zoek je een stoere en gezellige eettafel? Denk dan eens aan deze ronde eettafel van Xooon! Hij is gemaakt van mooi robuust en stoer mangohout met een metalen middenpoot in een zwarte kleur. De tafel is leverbaar in twee maten, namelijk met een doorsnede van 130cm en 150cm, het onderstel is voor beide maten gelijk dus bij de grotere maat heb je iets meer ruimte van de poot tot aan de bladrand zodat je makkelijker meer stoelen aan de tafel kunt plaatsen. Mangohout heeft een mooie gladde en natuurlijke uitstraling, het is een zeer sterke houtsoort met een mooie warme uitstraling die je makkelijk kunt combineren met andere (hout)kleuren. Kom deze tafel dus snel eens bekijken in onze winkels!
Naam | Colombo |
Artikelnummer | 90118025 |
Kleuren | |
Merken | Xooon |
Opties | rond blad |
Hoogte | 77 |
Lengte/Diepte | 150 |
Breedte | 150 |
Getoonde uitvoering | Ronde eettafel uitgevoerd in massief kikarhout blad met diameter 150cm incl. metalen kruispoot. |
CBW-garantie
Hoogenboezem is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Wij zijn CBW-erkend en hanteren algemene voorwaarden die je als consument extra goed beschermen en die in samenwerking met de Consumentenbond zijn opgesteld:
√ Aanbetalingsgarantie
√ 2 jaar volledige productgarantie
√ Onpartijdige klachtenafhandeling
All-in Care garantie
Bij aankoop van je zitmeubel bieden we je ook de unieke mogelijkheid tot het afsluiten van onze All-in Care garantie voor banken, fauteuils en stoelen met bekleding van textiel, leder en lederlook (skai). All-in Care is een full-service zitgarantie met een looptijd van 5 jaar en biedt je extra vlekbescherming en professionele hulp bij problemen en kosteloos herstel zonder voorrijkosten. Zodat je 5 jaar lang onbezorgd kunt genieten van je nieuwe bankstel, hoekbank, fauteuils en/of eetkamerstoelen.
Onderhoud
Als je nieuwe meubels koopt, dan wil je deze natuurlijk ook in goede staat houden. Met name de intensiever gebruikte zitmeubelen en tafels krijgen soms veel te verduren.Voor elk materiaal en elke afwerking zijn er dan ook speciale onderhoudsproducten verkrijgbaar. Dit geldt zowel voor de meubelstof of leren bekleding van je nieuwe hoekbank als voor de nieuwe houten tafel met stoelen. De meest gangbare verzorgingsproducten zijn natuurlijk gewoon in onze woonwinkels verkrijgbaar en we vertellen je hier graag meer over.
Voor meer informatie kun je ook ons onderhoudsmagazine raadplegen dat tevens bij uw aankoop wordt meegegeven.
Onze winkels
Kom ook eens sfeerproeven in een van onze woonwinkels en laat je inspireren door onze actuele collectie meubels en woondecoratie!